Spoštovani starši,

kot je pisalo v anketi za prvomajske počitnice smo prijave zbirali do petka, 19. aprila, do 10.00. Po tistem smo sestavili sezname, oblikovali skupine, določili vzgojitelje in urnike ter na podlagi tega oddali naročilo za obroke v kuhinji.

V kolikor ste rok za oddajo prijave zamudili in se vam je situacija v tem času spremenila (prijava/odjava), kontaktiranje vodjo na vrtec@os-kobarid.

Velikost skupin je namreč določena z zgornjim normativom in na licu mesta med počitnicami ne moremo kar sprejeti otrok, ki niso prijavljeni, če bi to preseglo najvišje dovoljeno število otrok v skupini.

Hvala za razumevanje in dosledno upoštevanje rokov prijave.

                                                                                                                      vodja vrtca

(Skupno 109 obiskov, današnjih obiskov 1)