Decembra smo se v vrtcu Smast imeli posebno lepo. Vsak dan smo izžrebali otroka, kateri je dobil praznično vrečko presenečenja. V njej so se skrivale sladke dobrote, kresnička, vrečka čaja ter zvezdica želja. Vsak otrok si je zaželel željo, v upanju, da se mu bo med prazničnimi dnevi tudi izpolnila. V začetku decembra smo imeli delavnico s starši, izdelali smo smrečice s katerimi smo okrasili igralnico. Povabili smo Loredano, da nam je pripovedovala zgodbo o medenjakih in takoj naslednji dan smo že “pekli” piškote iz slanega testa ter z njimi okrasili smrečico. S svojim pripovedovanjem in ugankami so nas razveselili tudi šolarji. Obiskali so nas tudi dijaki srednje vzgojiteljske šole iz Ajdovščine in nam zaigrali predstavo o Sneguljčici. Za konec pa nas je s svojim prihodom in darili razveselil dedek Mraz.

(Skupno 227 obiskov, današnjih obiskov 1)