Vabimo vas, da pet, šest in sedem letni otroci obiščejo predstavitev instrumentov, ki bo v:

• torek, 30. 5. 2017, ob 18. uri, v učilnici za nauk o glasbi na oddelku GŠ v Kobaridu – namenjena otrokom, ki niso vključeni v Vrtec Kobarid ali obiskujejo prvi razred na podružničnih šolah. Na predstavitev so vabljeni tudi starši.
  • sredo, 31. 5. 2017, ob 14.30, v učilnici za nauk o glasbi na oddelku GŠ v Kobaridu – namenjena otrokom, ki obiskujejo Vrtec Kobarid ali OŠ Kobarid.

Obenem vas vabimo k vpisu v programe GŠ Tolmin:

PREDŠOLSKA GLASBENA VZGOJA (letniki 2012),

GLASBENA PRIPRAVNICA (letniki 2011),

PLESNA PRIPRAVNICA (letniki 2011 in starejši),

PROGRAM GLASBA (letniki 2010) in PETJE (letniki 1991 do 2000),

PROGRAM PLES (letniki 2008),

NAUK O GLASBI ZA ODRASLE (ni starostne omejitve).

Vpis in prijava k preizkusu glasbenih sposobnosti oz. plesne nadarjenosti poteka preko elektronske prijavnice, ki je objavljena na spletni strani

ZA  VPIS  V PROGRAM GLASBA (NGL 1) IN PROGRAM PLES JE  POTREBNO  OPRAVITI PREIZKUS GLASBENIH SPOSOBNOSTI oz. PLESNE NADARJENOSTI.

Več informacij si lahko preberete na naši spletni strani ali nam pišete na elektronski naslov.

Maja Klanjšček, ravnateljica GŠ Tolmin