Dodajamo še nekaj informacij, da bo vračanje za vse potekalo lažje.

Otroka odpeljete direktno v svojo skupino, ni jutranjega in ni popoldanskega združevanje skupin v Drežnici in v centralnem vrtcu. Vsaka skupina je svoj “mehurček”, ki bo svoj urnik prilagodila vašemu prihodu/odhodu. V Smasteh in v Breginju ostane vse enako, ker je samo ena skupina.

V vrtec lahko pridejo samo zdravi otroci.

Verjetno ni potrebno posebej poudarjati, da se je še vedno treba držati vseh priporočil (nošenje mask, razkuževanje rok ob prihodu in ob odhodu, varnostna razdalja).

Prosimo, da se v prostih vrtca ne zadržujete po oddaji ali prevzemu otroka.

Po veljavnih priporočilih moramo zelo pogosto prezračevati prostore, zato priporočamo, da ima otrok s seboj tudi kakšno debelejšo jopico.

Trenutno ni dovoljeno izvajati govorilnih ur z vzgojitelji osebno, lahko pa jih po predhodnem dogovoru opravite preko telefona ali se dogovorite za video-klic. E-mail naslove vzgojiteljev najdete tukaj.

Prosimo, da tudi vrtcu sporočite vsak morebitni pozitivni izvid testa na Covid-19 pri otroku (zaradi karantene oddelka) ali status karantene pri otroku zaradi okužbe družinskega člana.

Za vse informacije smo vam na voljo na vrtec@os-kobarid.si ali na 05 38 99 705.